eshop mysasy facebook twitter twitter

Jednotlivci


Získejte návod pro optimální intenzitu a objem sportovního tréninku. Vyhněte se přetrénování a vylaďte sportovní formu v pravý čas.


Individuální sportovní trénink umožňuje velmi detailní řízení zátěže a odpočinku se zaměřením na maximální tréninkový efekt. Klíčem ke zvýšení výkonnosti každého sportovce je hledání fáze superkompenzace. K tomu všemu potřebuji objektivní zpětnou vazbu o konkrétním vlivu tréninku na organismus. Kdy ještě mohu trénovat a jak intenzivně? Kdy už je efektivnější začít s odpočinkem a jak dlouho by měl trvat? mySASY identifikuje objektivně, detailně a včas všechny vlivy na organismus. Stane se tak Vaší jedinečnou tréninkovou navigací, která zaručí, že budete trénovat na nejvyšší možné úrovni s minimálním rizikem zdravotních problémů, bez rizika přetížení a s ním spojených následků.

Týmy


Eliminujte množství zranění a zdravotních komplikací. Poznejte efekty týmového tréninku na jedince. Stejný trénink působí na každého jinak.


Trénovat v kolektivu má své nesporné výhody. Týmové sporty se bez toho jistě neobejdou. Jak ale při společném tréninku rozpoznat, pro koho je zátěž optimální, kdo potřebuje trénovat víc a pro koho už je zátěž nadměrná? mySASY dokáže kvantifikovat efekt tréninku na každého člena týmu, porovnávat jednotlivce mezi sebou a nabízí doporučení k dalšímu postupu. Získáte nástroj k individualizaci zatížení a maximálnímu zefektivnění tréninkového procesu. Vše velmi jednoduše, na jedné společné obrazovce. Výsledky budete mít k dispozici dříve, než sportovci dorazí na trénink.

Zdraví


Být zdravý, cítit se dobře, snížit svůj fyziologický věk. Elixír nikdo nemá, my však máme postup, jak na to.


Fungování autonomního nervového systému se stoupajícím věkem fyziologicky klesá. Správně vedenou pohybovou aktivitou a životním stylem lze tento proces zpomalit. Vaše dobrá kondice bude mít pozitivní efekt na zvýšení variability srdeční frekvence, což je neklamný důkaz zlepšené činnosti řídicího systému na takovou úroveň, kterou disponují jedinci s nižším kalendářním věkem.

Partneři


Posuňte svou odbornost a business na novou úroveň. Dostanete do rukou detailní analýzu stavu organismu, úrovně regenerace a trénovanosti Vašich klientů, s jakou se jinde nesetkáte.


Pro všechny osobní kondiční trenéry, centra sportovní medicíny, ale i fitness centra či jiné zájemce představujeme dokonalý nástroj, který Vám umožní do nejmenšího detailu sledovat tréninkový progres Vašich klientů. Vaši klienti se tak přesvědčí, že je vedete správnou cestou a Vy sami získáte neocenitelnou výhodu oproti konkurenci a jednoznačnou platformu pro jasnou a srozumitelnou argumentaci týkající se Vašich tréninkových postupů.

Pořiďte si novou verzi tréninkového profilu za zaváděcí cenu a trénujte chytře.