eshop mysasy facebook twitter twitter
team

Doc. MUDr. Pavel Stejskal, CSc.

SA HRV a odbornost

Je celoživotně aktivní v oblasti sportovní medicíny, tělovýchovného lékařství (lékař řady olympijských týmů) jak v akademické sféře, tak ve sportovní praxi. Stál u samotného vzniku myšlenky věnovat se metodice SA HRV v rámci výzkumu i aplikací ve sportu. Od tohoto prvopočátku až dosud je leaderem výzkumu i aplikace metodiky v ČR. Je spoluautorem původní verze SW pro hodnocení SA HRV v laboratorní a klinické praxi a je autorem či spoluautorem desítek odborných přednášek a publikací, z nichž velká část se týká SA HRV a jejího využití ve sportu (viz. seznam literatury). Ve volném čase se věnuje rekreační pohybové aktivitě, hudebnímu aranžmá a amatérské fotografii.

team

MUDr. Marek Potysz

Business

Absolvent lékařské fakulty UP Olomouc. Většinu svého profesního života působí ve vysokých manažerských pozicích. Od roku 1994 byl ředitelem nemocnice Podlesí v Třinci a postupně vybudoval řetězec poskytovatelů zdravotní péče v České republice, který se transformoval pod hlavičku AGEL. Od roku 2007 začal budovat síť ordinací praktických lékařů MOJE AMBULANCE a.s. Jedná se o nový koncept poskytování ambulantní zdravotní péče s působností v rámci celé České republiky, který v současné době ve 20ti pobočkách registruje více než 150 tisíc klientů. Je spoluzakladatel investičního fondu Potysz health, který se zaměřuje na investiční příležitosti ve zdravotnictví. Energii dobíjí především sportem, aktivně hraje golf, rekreačně basketbal, v zimě lyžuje a v létě se rád plaví po moři.

team

Verner Lička

Sport

Bývalý úspěšný český fotbalista a současný trenér. Hráčské úspěchy zlato z LOH 1980, bronz z ME 1980, 3x vítěz československé ligy (1975/76, 1979/80, 1980/81). Je bývalým generálním manažerem klubu FC Baník Ostrava. V letech 1993–1998 působil jako asistent u české fotbalové reprezentace. V červenci 2015 vedl český výběr fotbalistů bez angažmá pod hlavičkou ČAFH, který na mezinárodním evropském turnaji FIFPro vyhrál titul. V dubnu 2016 se stal hlavním trenérem polského třetiligového klubu RKS Radomiak Radom. Je prezidentem České unie profesionálních fotbalových trenérů. S možnostmi využití metody SA HRV v tréninku se poprvé setkal při spolupráci s R. Šlachtou jako trenér Baníku Ostrava téměř před 15 lety. Od té doby zůstali po odborné stránce v kontaktu, která se při vzniku projektu mySASY promítla do jeho ochoty stát se členem týmu spolupracovníků.

Pořiďte si novou verzi tréninkového profilu za zaváděcí cenu a trénujte chytře.