eshop mysasy facebook twitter twitter
MUDr. Jiří Dostal

Fyziologická monitorace sportovce je nejlepší zpětnou vazbou. HRV jako biologická zpětná vazba je typickým zástupcem fyziologické zpětné vazby. Systematická monitorace stavu sportovce je přitom jedním ze základních kamenů pro optimální přípravu. A jelikož neexistují jednoduchá řešení, oceňuji například možnost podrobné analýzy ve 3D grafech, kde lze transparentně vyčíst, jak se k jednotlivým výsledkům došlo.

MUDr. Jiří Dostal,

vedoucí lékař Centra sportovní medicíny

Vzhledem k tomu, že je atletika individuální sport kladoucí důraz na každou kondiční výhodu, je pro mne klíčové sledovat stav mého organismu i jeho odezvu na tréninkovou zátěž i následnou regeneraci. Díky mySASY tak mohu optimalizovat trénink s cílem maximalizovat jeho užitek pro zvyšování mé kondice. Tím se mySASY stává klíčovým řešením poskytujícím zásadní informace k určování tréninkové zátěže a varuje mne před riziky spojenými s potenciálním přetrénováním.

Kristiina Mäki,

profesionální atletka, česká rekordmanka, mistryně Česka v běhu na 1500 m a 5000 m

Kristiina Mäki
David Jílek

mySASY je zcela nová metoda diagnostiky tréninku, která odbourává pochybnosti o kvalitě tréninku jak z dlouhodobého hlediska, tak z pohledu aktuální zpětné vazby na trénink z předchozího dne. Je tak zcela eliminována možnost přetrénování a zároveň získáváte příležitost naplno a zcela efektivně využít každou další tréninkovou jednotku.

David Jílek,

profesionální triatlonista

Systém monitorování variability srdeční frekvence je dalším významným pomocníkem při řízení sportovní přípravy. Umožňuje mi více individuálně přistupovat k plánování tréninku, zefektivnit čas věnovaný zátěži a lépe ovlivňovat regenerační fáze jako plnohodnotnou součást přípravy. Dlouhodobé sledování a vyhodnocování získaných údajů je v našem týmu pevnou součástí diagnostiky tréninkového procesu.

Ing. Vlastimír Perna,

trenér plavecké reprezentace ČR

Ing. Vlastimír Perna
Ondřej Ježek

 Sezóna 2019 bude pro mě velmi náročná, hlavní roli v ní bude hrát má účast ve vytrvalostním MS silničních motocyklů. V rámci zimní přípravy jsem nechtěl ponechat nic náhodě a musím říct, že s mySASY se mi ji podařilo výrazně zefektivnit. Přestože jsem během zimy utrpěl zranění krční páteře, které mě na pár týdnů vyřadilo ze hry, díky informacím z mySASY jsem se dokázal velmi rychle dostat zpět do solidní formy a kvalitní fyzická příprava byla při prvních březnových testech na motorce znát. mySASY považuji za jednu z klíčových pomůcek při řízení tréninku každého vrcholového sportovce.

Ondřej Ježek,

motocyklový závodník

To, co bylo dříve přístupné pouze profesionálním sportovcům a ještě k tomu jednou za čas, je nyní, díky systému mySASY, dostupné všem a na denní bázi! Na amatérské úrovni OCR sportu se velmi často setkávám s klienty, kteří mají ambice i schopnosti být na špici, nicméně své příležitosti systematicky a dlouhodobě zabíjí špatným konceptem tréninkových jednotek, nedostatečnou regenerací, neodpovídající životosprávou a ignorováním tělesných signálů poukazujících na nedostatečné zdraví. Tyto lidi bylo pak velmi složité přesvědčit o tom, že jejich výkony by mohli být daleko lepší, kdyby si ve svém životě pohlídali zmíněné proměnné a k tomu mi nyní skvěle slouží právě mySASY.

Michal Pokorný,

kondiční a osobní trenér se specializací na OCR

Michal Pokorný
David Vencl

Freediving je v mnoha ohledech specifický sport, kde si musíme vyšlapávat svou vlastní cestičku v tréninkových metodách a adaptaci na tréninkovou zátěž. mySASY je přesně to, co tento proces hledání může urychlit a posunout závodníky na jinou úroveň.

David Vencl,

freediver

V hokeji je důležitá všestrannost. Sledování reakcí mého organismu na jednotlivé tréninkové jednotky mi pomáhá nastavit ideální tréninkový režim a využít tak maximální potenciál ke zlepšení mé kondice i optimalizaci mého tréninku. Jednoduše trénuji tak, aby to mělo co největší efekt. Díky mySASY můžu ladit formu na zápasy a podat pak na ledě lepší výkon.

Jan Ordoš,

profesionální extraligový hokejista

Jan Ordoš
Jaroslav Hynek

Konečně konec nekontrolovatelných metod cukru a biče. Konec strachu hráčů nebo trenérů z extrémů maxima (přetrénování) nebo minima (raději nedotrénovat), které postupem času tak i tak ničí jednotlivce i týmy. Hledání optima je cestou ke zdraví. Metodika mySASY je v tomto ohledu skvělým pomocníkem.  

Jaroslav Hynek,

hlavní trenér FK Dukla Praha

Když máte v tréninku na starost někoho, kdo je ve své disciplíně nejlepší na světě, musíte tvrdě pracovat, abyste se posunuli zase o kousek dál. Stejně tak potřebujete prvotřídní zpětnou vazbu. Nevím o žádné jiné sportovní diagnostice, která by byla dostupná v kteroukoliv chvíli, dala se snadno použít, nabízela srozumitelné výstupy a to s laboratorní přesností. Něco jako sportovní laboratoř do kapsy.

Petr Lacina,

reprezentační kouč českých judistů a trenér olympijského vítěze Lukáše Krpálka

Petr Lacina
SKC TUFO Prostějov

Tréninky cyklistů patří k nejpropracovanějším systémům napříč všemi profesionálními sporty. Řeší se každodenně i ty nejmenší detaily. Avšak důkladná zdravotní diagnostika byla až dosud spojena pouze se zdlouhavým laboratorním vyšetřením a měřením. Sofistikovaný nástroj pro řízení optimální intenzity a objemu sportovního tréninku, ušitý na míru každému jednotlivě, dlouho chyběl. Tak už nechybí...

SKC TUFO Prostějov,

cyklistický tým

Jsem z toho úplně nadšený! Konečně máme v rukou vědeckou diagnostiku s laboratorní přesností, která nám umožňuje řízení tréninkových dávek v rekonvalescenci i při návratu sportovce k tréninku po onemocnění či únavových syndromech nejasného původu. Tak tohle mě vážně baví.    

MUDr. Jaroslav Větvička,

vedoucí lékař Centra zdravotnického zabezpečení sportovní reprezentace

MUDr. Jaroslav Větvička
Klára Spilková

mySASY není jen obyčejná aplikace, která vám změří tep, spálené kalorie a nachozené kilometry. Je to plnohodnotná diagnostika, která usnadňuje mou komunikaci s kondičním trenérem i lékařem, aniž bych jim o sobě řekla jediné slovo! Baví mě golf, ne tabulky a grafy. Ale na funkční věk mrknu vždycky. Ať vím, má-li vůbec cenu vstávat z postele :-)

Klára Spilková,

česká profesionální golfistka

Tato kontrolní metoda práce v oblasti kondiční přípravy, se kterou jsme začínali před lety ve fotbalovém klubu FC Baník Ostrava ve spolupráci s docentem Stejskalem a zejména v každodenním kontaktu s doktorem Šlachtou, byla doslova a do písmene revoluční! A to ve smyslu zefektivnění plánování rozvoje fyzické přípravy, zejména ve všech složkách kardiovaskulárního systému. Často přemýšlím, do jaké míry ovlivnila výjimečné úspěchy našich svěřenců, kterými v té době byli Milan Baroš, Marek Jankulovski, René Bolf, Libor Sionko či Radek Slončík.

Verner Lička,

prezident Unie českých profesionálních trenérů fotbalu

Verner Lička
Martina Blažková

Zpětná vazba prostřednictvím diagnostického systému mySASY byla přesně ten díl skládačky, který nám až dosud v tréninkové mozaice chyběl. Nyní už to není pouze o subjektivních pocitech mých či svěřenců. Máme v ruce nástroj, který nám každý den podává zprávu o tom, jak naši atleti reagují na trénink a zátěž.

Martina Blažková,

úspěšná trenérka atletky Denisy Rosolové, vícebojařky Kateřiny Cachové a jiných

Pořiďte si novou verzi tréninkového profilu za zaváděcí cenu a trénujte chytře.